Už je to celkem dlouho když jsem byl poprvé na čarodějnicích na Újezdě. A tam poprvé zaslechl Didjeridoo a jeho typický zvuk Drone. Byl jsem pořádně stydlivý a tak jsem jen tiše pozoroval jak na něj jeden týpek hraje a okolo něj pobývalo několik lidí jenž poslouchalo ten úžasný zvuk.

Pak jsem začal chodit na střední no a po nástroji se slehla zem a já na něj skoro zapomněl. Seznámil jsem se s člověkem který vlastnil Djembe (dřív to bylo však pro všechny Bongo, neboť nikdo neznal pravý název). No a tak jsem se začal zajímat o Djembe. Občas když jsem někde šel a zaslechl tajemný zvuk drone tak jsem se zastavil a chvíli poslouchal. Po nějaké době jsem se seznámil s Martinem z V.kolony kde jsme pak začaly hrát na bubny.

A tam mně po nějaké době znova oslovilo Didjeridoo když tam začal chodit jeden dreďák ozkoušel jsem si Didjeridoo s nulovým úspěchem, ale pořad mi to nedalo a pořad jsem zkoušel vyloudit základní tón Drone až se to jednoho dne povedlo a já začal trochu hrát. Netrvalo to dlouho a nakonec to dopadlo že jsem si Didjeridoo pořídil. Měl jsem i to štěstí že člověk který mi prodal Didjeridoo mně i po dlouhé době trápení s nekonečným dechem naučil dýchat.

A tak mně zvuk Didjeridoo oslovil na tolik, že jsem se rozhodl vás všechny, kteří jste kdy zaslechli zvuk Didjeridoo a nechali jste se unášet ve víru jeho tajemného a překrásného zvuku, vytvořit tyto stránky. Aby jste se něco více dozvěděli pokud už vše, co zde je nevíte.